Moderní kamna zútulní Váš interiér

Moderní designová kamna s výměníkem

Romantický večer ve dvou, sálavé teplo vycházející z moderních kachlových kamen, praskání dřeva a poutavý pohled na plameny, to vše můžete očekávat, pokud se rozhodnete ke stavbě moderních kachlových kamen od kamnářství Orság. 

Ukázka uspořádání teplovodního krbu

Moderní teplovodní krby jsou schopny maximum tepelné energie uložit do akumulační nádrže. Stejně jako akumulační krby či kamna tak nepřetápí interiér a jsou vhodným topidlem pro moderní domy s lepšími energetickými standardy.

Fakta: Do teplovodního krbu je možné přikládat v libovolných intervalech. Krb je díky akumulační nádrži schopen ukládat vytvořenou tepelnou energii. Jaho velkou výhodou je, že energii z nádrže je možno odebírat řízeně do radiátorů, podlahového topení či užitkové vody v různém množství kdykoliv je potřeba. Plášť krbu je standardně studený, ale při použití vhodných materiálů, může být také příjemně teplý. Díky akumulační nádrži je krb schopen vytvořenou tepelnou energii rozložit na dlouhou dobu a při správném nadimenzování je tak vhodný do nízkoenergetických domů.

Teplovodní krb je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí krb využívat jako hlavní zdroj vytápění v domě.

Zdroj: Banador s. r. o.

Údržba moderních kamen na blogu 

Vytvořte si webové stránky zdarma!

© Erik OrságHarrachov 14, 795 01 Rýmařov, tel. 737 521 885 | epartak.cz